WAVARO-comp. s.r.o.

Rovensko 150, 78901 Zábřeh na Moravě,, e-mail: wavaro@wavaro.cz, web: www.wavaro.cz

Plastová okna Plastové dveře Servis oken a dveří Hliníková okna Hliníkové dveře

 

 

Okna dveře - prodej a montáž

Získejte plastová a hliníková okna a dveře s výbornými izolačními vlastnostmi a v designu, který dokonale zapadne do konceptu vašeho bydlení. Dodáme a namontujeme vám okna a dveře přesně podle vašich požadavků. Snadno si vyberete z ověřených materiálů a široké škály barev a povrchových úprav. Výhodou naší společnosti je dlouholetá zkušenost v oboru. Díky tomu vám zaručujeme precizní montáž oken, která vám dodáme přesně na míru.

Využijte akční cenovou nabídku a získejte okna a dveře za výjimečnou cenu.

Dodáme a namontujeme vám:

Zajímají vás ceny a varianty povrchové úpravy oken a dveří? Kontaktujte nás nyní, nebo si zadejte přesnou poptávku. Působíme především v oblastech Šumperka, Zábřehu a Olomouce, ale zakázky jsme schopni realizovat po celé ČR.

Plastová okna a dveře

Výhodou plastových oken a dveří je optimální kombinace tepelně-izolačních vlastností, snadné údržby a příznivé ceny. Díky těmto vlastnostem jsou plastová okna a dveře mezi lidmi velmi oblíbená a volí je stále více domácností i firem. Pokud plánujete montáž nových oken či dveří, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

Okna a dveře z hliníku

Pokud uvažujete o hliníkových oknech či dveřích, pak vězte, že se vyznačují o něco vyšší cenou, za kterou nabízejí luxusnější vzhled a ještě vyšší odolnost, nežli plastová okna a dveře. Hliníková okna a dveře se rovněž velmi snadno udržují. Další výhodou hliníku je nízká hmotnost, která umožňuje vyrobit i velké prosklené plochy. Hliníková okna a dveře vám samozřejmě odborně namontujeme. Kontaktujte nás právě nyní.

Spolehlivá záruka a odborný servis

Ať už se rozhodnete pro plastová, hliníková, nebo dřevěná okna a dveře, můžete si být jistí spolehlivou zárukou na materiál i montáž. Přijedeme k vám, zaměříme otvory pro okna a dveře a vše odborně namontujeme. V případě potřeby provádíme záruční i pozáruční servis. Kontaktujte nás a získejte kvalitní okna a dveře se zárukou.

Kontakt

Rovensko 16
78901 Zábřeh na Moravě
IČO: 27787524
DIČ: CZ27787524

Provozovna: Rovensko 269

789 01 Zábřeh na Moravě
Tel./fax: 588 881 900
Email: wavaro@wavaro.cz

 
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies